Vi finns här när vardagen inte fungerar.

Vi är specialister inom socialpsykiatriskt vuxenboende I kombination med samsjuklighet.

Kontakta oss

För akuta ärenden, kontakta Nils Möller, Placerings/Handläggningsfrågor 070–570 62 06 eller nils@hagagostorp.se

Veronica

Veronica Sjöland-Svensson

Föreståndare

072-050 49 99 veronica@hagagostorp.se
Malin Karlberg

Malin Karlberg

Platsansvarig & Boendefrågor

0431-781 74 malin@hagagostorp.se
Lisa Hjelmgren

Lisa Hjelmgren

Leg. Sjuksköterska

Hälso- och sjukvårdsfrågor

0431-781 71 lisa@hagagostorp.se
Loice Persson

Loice Persson

Boendefrågor HSL

0431-781 71 loice@hagagostorp.se
Nils Möller

Nils Möller

Placerings/handläggningsfrågor

070–570 62 06 nils@hagagostorp.se
Anna Hallgren

Anna Hallgren

Platsansvarig & Boendefrågor

070–603 65 11 anna.hallgren@hagagostorp.se
Merja Svensson

Merja Svensson

Leg. Sjuksköterska

Hälso- och sjukvårdsfrågor

0431-781 77 merja@hagagostorp.se
Platshållarbild för porträtt

Sofie Nielsen

Boendefrågor

0431-781 78 sofie@hagagostorp.se

Kontakta oss

Ledning & Administration

Anna Bengtsson

Anna Bengtsson

VD/Verksamhetschef

070–625 27 82 anna@hagagostorp.se
Marita Hjelm

Marita Hjelm

Fakturafrågor/ Ekonomi

0430 – 54 14 96 marita@hagagostorp.se
Platshållarbild för porträtt

Thomas Svensson

Dataskyddsombud

0431-781 70 info@hagagostorp.se

Har du några synpunkter, tankar eller klagomål? Hör av dig!

Namn

E-post

Telefonnummer

Ärende/Ämne

Meddelande

Kontakt